...Veni, vidi, cookie...

Brandnooz v Čechách

14. listopadu 2013 v 12:47 | Terezka |  Reportage
Dost často mi v doručené poště přistane nabídka na nějakou formu spolupráce, pozvánka na více či méně zajímavou akci/ochutnávku/prezentaci či žádost o upečení dortu (ty mám nejraději :-)

Nad některými mi zůstává rozum stát, nad některými i chvilku přemýšlím a některé mě vysloveně nadchnou. Pak nastane ale chvíle, kdy bych se některé vybrané záležitosti ráda zúčastnila a zasáhne vyšší moc (rozuměj, jedno z dětí) a vše je jinak, klasický zákon schválnosti, že zrovna v den konání někdo onemocní atp.
To se holt nedá svítit, takže takhle mi, bohužel, utekla příležitost potkat se s dalšími blogery na Setkání v Chefparade či vaření s Radkem Šubrtem. Ale neházím flintu do žita a vím, že se jednou všechny okolnosti potkají v takové konstalaci, že se zúčastním.

Nedávno mi přišla nabídka, která mě nadchla a myslím, že by mohla zaujmout i Vás. Jedná se o nový spotřebitelský portál Brandnooz, zaměřený na pravidelné ochutnávání novinek na českém trhu.


Zaujala mě možnost dostávat měsíčně balíček novinek, které se objeví na pultech prodejen a doma si produkty otestovat. Pokud Vás to zajímá také, nejlepší bude, když se podíváte na www.brandnooz.cz.

Chcete vědět, co bude v 1. balíčku, který mi pošlou? Bude Vás zajímat, jak vypadá takový balíček v Německu? Budu Vám podávat pravidelné měsíční hlášení, takže buďte ve střehu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama